MU grupė |MU futbolo komanda laimėjo aukštųjų technologijų taurę

12

Sausio 8 d., 15 val., Binjiang Shuiyun parko futbolo aikštėje buvo surengtas Aukštųjų technologijų taurės aštuonių žaidėjų futbolo taurės finalas, kuriame „MU Group“ rungtyniavo su veteranu nuožmiu priešu „Huali Hydraulic“.
Maudykitės šiltoje žiemos saulėje, sportininkai šokinėdami ir ridendami futbolą šokinėja į aikštę.Kokia karšta scena! Vos 5 minutes nuo atidarymo MU grupė panaudojo baudos smūgį priekyje, kad įmuštų pirmąjį įvartį;Išnaudojęs progą, 86 žaidėjas aštriu smūgiu iš siauro nuotolio atmušė rezultatą 2:0 per pirmąsias 35 minutes.
Išnaudojus kiekvieną pertraukos galimybę, negalima pralenkti kitos pusės, o jau antrojo kėlinio pradžioje rezultatas 2-1;Per 54 minutes 86 žaidėjas pasinaudojo kickball galimybe pelnyti du kartus, rezultatas buvo padidintas iki 3:1;Kita komanda pasivijo ir rezultatas iškart buvo 3:2.Rezultatų keitimas ne tik išbandė kiekvieno žaidėjo fizines jėgas, bet ir kiekvieno psichologiją – tai buvo varžybinės dvasios varžybos.Tačiau mes ir toliau išlaikėme pranašumą laiku keisdami ir bendradarbiaudami.
3 4

Teisėjui nušvilpus finalinį švilpuką, MU grupė pagaliau palaužė vicečempionės magiją.Dešimt metų šlifuodami kardą pagaliau kuriame istoriją!Šiandieninis parkas liudija MU šlovę, o šiandieninis futbolo stadionas priklauso MU žmonėms!
Prieš tai po keturių etapų įnirtingos konkurencijos grupių etape MU futbolo komanda pusfinalyje nepaleido nė centimetro ir pačioje pradžioje pelnė pirmą įvartį;Po to, kai rezultatas buvo lygus 1:1, rungtynės galiausiai persikėlė į precedento neturintį 8 baudinių serijos ratą, o finale 7:6 įveikė priešingą pusę.
5
MU futbolo komanda buvo įkurta 2004 m., o futbolo asociacija įkurta 2012 m. Grupė, turinti daugiau nei 20 narių, jau daugelį metų dalyvauja Ningbo futbolo asociacijos remiamoje lygoje.Rungtynės nuostabios ir metai iš metų daroma pažanga, o aukštųjų technologijų taurėje iškovota trečioji, Happy Cup trečioji ir antra vieta.
Šie metai taip pat sutampa su MU grupės 20-mečiu.Čempionatas – ne tik geriausia duoklė 20-mečiui, bet ir postūmis „100 sunkaus darbo dienų“.Pergalė bus vėlu, bet niekada netrūks.Kovojantys MU žmonės visada bėgs į kelią laimėti!
MU grupė visada teikė didelę reikšmę sporto kultūrai ir kolegų sveikatai, propaguodama „MU sporte“.Be futbolo klubo įkūrėme krepšinio klubą, badmintono klubą, frisbio klubą, šokių klubą, bėgimo klubą ir kt., sudarydami geras sąlygas kolegoms „Gyventi virš 102 metų“ su tinkamo finansavimo garantija ir patikima organizacine sistema.